Žymų Archyvai: rūbai internetu

Kokie yra perkamiausi rūbai internetu

Sparčiai plečiantis prekybai virtualioje erdvėje, rūbai internetu vis labiau traukia ne tik jauno, bet ir brandaus amžiaus žmones. Taip yra paprasčiausiai dėl to, jog apsipirkti tampa vis lengviau – užtenka prisėsti prie savo kompiuterio ir užsisakyti tam tikras prekes, o jos gali būti pristatomos tiesiai į namus. Kaip bebūtų, internetinė prekyba patraukli yra ir tuo, kad čia galima rasti didesnį asortimentą, todėl ieškant naujų rūbų, sau rasti kažką gali ne tik jauno amžiaus žmonės ar tam tikros palaidinės ieškančios moterys, bet ir solidų aprangos stilių turintys asmenys. Norėtume šiame straipsnyje apibendrinti, kokios prekės yra populiariausios tarp elektroninių rūbų parduotuvių.

Jaunimo tarpe itin populiarūs yra garsių firmų sportiniai rūbai. Nenuostabu, jog šie drabužiai yra užsakomi internetu, nes lyginant su paprastomis parduotuvės, kaina skiriasi gerokai. Tarp sportinių drabužių galima matyti tendenciją, jog patraukliausios prekės yra džemperiai bei kelnės, kurios pasižymi itin aukšta kokybe, o perkant iš patikimų elektroninių parduotuvių, firminių rūbų kopijas įsigyti praktiškai yra neįmanoma, todėl dažniausiai šie rūbai yra itin aukštos kokybės, o nusidėvėjimo laikotarpis labai ilgas. Sportiniai rūbai internetu dažniausiai patraukia ne tik jaunuolių dėmesį, bet ir tų, kurių laisvalaikis yra gana aktyvus, nes logiška, jog sportuoti neturint tinkamos aprangos yra gana sudėtinga.

Jaunų panelių dėmesį taip pat gali patraukti sportinio stiliaus drabužiai, nes vis dėlto jų pasirinkimas yra gana platus. Čia panelės turi galimybę įsigyti tuos pačius rūbus tik skirtus būtent joms. Tarp sportinių rūbų moterims yra labai populiarūs trumpi šortukai, aptempti marškinėliai bei sportinės palaidinės, kurios skirtos užsiimant aktyviu sportu ar fitnesu.

Tarp brandesnio amžiaus žmonių yra gana populiarūs tradiciniai rūbai. Vyrų tarpe neretai galime pastebėti, jog perkamiausi rūbai yra džinsai, švarkai, marškiniai ir kiti rūbai. Kalbant apie klasikinius rūbus, čia taip pat galime išvysti ir kiek brangesnių prekių, kurias renkasi labiau pasiturintys žmonės – internete šiuo metu galima įsigyti ir kostiumų bei kitų prabangių rūbų. Moterų tarpe populiariausios prekės šioje kategorijoje yra klasikinės palaidinės, suknelės ir kiti solidesnį įvaizdį turinys rūbai. Suprantama yra tai, kad šioje kategorijoje perkantys asmenys yra kiek labiau pasiturintys, todėl nenuostabu, jog rūbai internetu yra kartais užsakomi ir didesniais kiekiais, o tam taip pat turi įtakos ir žemesnė kaina bei didesnis pasirinkimas.

Verta atkreipti dėmesį į tai, kad virtualioje prekyboje nemažas dėmesys yra skiriamas ir avalynei. Čia tiek jauno, tiek ir solidaus amžiaus žmonės gali rasti kur kas didesnį pasirinkimą, o kaina yra vienas iš faktorių, kodėl yra patraukiamas jų dėmesys.

Apibendrinant visą situaciją, galime matyti, kad populiariausi rūbai internetu yra sportinių bei klasikinių drabužių srityje, nes čia patraukliausias prekes gali rasti tiek jaunuolis, norintis atrodyti sportiškai, tiek moteris, kuri ieško klasikinės palaidinės, tiek verslininkas norintis prabangaus kostiumo.

Drabužiai internetu vis dažniau perkami per grupinių pirkimų portalus

maudymosi kostiumeliaiDrabužiai internetu šiais laikais nėra jokia naujovė. Daugelis žmonių, o ypač jaunimas, perka drabužius internetinėse parduotuvėse dėl patogumo ir gerų kainų. Internetiniai apsipirkimai ypač išpopuliarėjo pradėjus kurtis grupinių pirkimų portalams. Lietuvoje jie pradėjo kurtis visai neseniai, o kitose šalyse žinomi jau daug metų. Jų esmė yra parduoti kuo daugiau nuolaidų kuponų. Portalą valdo viena įmonė, jos klientai – prekių ir paslaugų tiekėjai, kurie pažada portalo savininkams tam tikrą pinigų sumą ar kelis procentus nuo pardavimo sumos už parduotus kuponus. Nauda yra visapusiška. Portalo savininkas gauna pelną iš užsakovo (paslaugos ar prekės savininko), o jis – iš portalo lankytojų, nusipirkusių begalę kuponų.

Vis dėlto aklai pirkti grupiniuose portaluose nepatartina. Juk savaime suprantama, kad paslaugos ir prekės pardavėjas negali pardavinėti prekių ar paslaugų už savikainą, o kartais pagal kuponų kainas būtent taip ir atrodo. Po prekės ar paslaugos atsiėmimo kartais internete pasipila begalės skundų apie nekokybiškas paslaugas ir prekes, apie falsifikatus arba visai negautas prekes, todėl prieš perkant kuponą būtina paskaityti atsiliepimus. Dažnai garsių firmų gaminiai pasirodo esą tik falsifikatai. Yra ne vienas skundas, kuriame teigiama, kad per portalą parduodami „Victoria‘s Secret“ maudymosi kostiumėliai pasirodė tik prastos kopijos. Kitos moterys skundėsi, kad nusipirktas madingo plaukų kirpimo kuponas buvo tikras fiasko. Klientės buvo kerpamos paskubomis, su jomis buvo šiurkščiai elgiamasi ir t. t.

Skaitykite toliau