Žymų Archyvai: statyba

Bituminė danga – puikus pasirinkimas

bituminė stogo dangaTinkamai pasirinkta stogo danga gali garantuoti, kad jis ne tik labai puikiai atrodys, tačiau taip pat ir ilgia tarnaus. Šiuo metu vienas dažniausių pasirinkimų yra bituminė stogo danga, kuri klojama labai paprasta, kainuoja nedaug, galiausiai, puikiai atlieka stogo apsaugos funkciją.

Didelis bituminės stogo dangos pasirinkimas taip pat labai džiugina, kadangi rasite norimo stiliaus. O tai leis pagaliau gyventi tokiuose namuose, kurie Jums yra labai grūs ir kurie apsaugo tuomet, kai lauke yra blogas oras.

  • Bituminė danga kai kuriems yra vienas gražiausių pasirinkimų, kuris gali suteikti namui ne tik daugiau patvarumo, tačiau pasigirti puikia išvaizda. Kadangi bituminių čerpių pasirinkimas yra labai platus – stiliaus prasme kiekvienas ras tai, kad jam labiausiai tinka. Nuo ryškesnės iki labai blankios stogo dangos.
  • Žinoma, ši subtiliai atrodanti danga pirmiausia yra pasirenkama dėl kokybės bei ilgaamžiškumo. Kadangi pati stogo dangą nėra labai pigus pasirinkimas – daugelis žmonių stengiasi kuo daugiau sutaupyti. Tokiu atveju moka daugiau, tačiau renkasi kokybišką dangą. Tokia yra ir bituminė danga, kuri pasižymi dideliu tvirtumu bei stabilumu.
  • Kaip papildomas privalumas gali būti ir yra dažnai išskiriama tai, kad jos montavimas yra paprastas ir greitas. Žmonėms, kurie taupo laiką, tai yra puikus pasirinkimas, kadangi nereikia ieškoti meistro, kurie paslaugas atliks už Jus. Žinoma, meistrai dažnai darbus atlieka greičiau, tačiau dengiant bituminę dangą galima džiaugtis, kad labai greitai perprantamas dangos dėjimo principas ir nereikalingos papildomos investicijos meistrams.
  • Didelis bituminės stogo dangos pasirinkimas suteikia galimybę įsigyti dangą tokia kaina, kokia Jums atrodo labiausiai tinkama. Verta pirkti internetu, kadangi ten kur kas paprasčiau pamatysite akcijas, sutaupysite bei rasite tai, ko Jums reikia, kad danga ne tik tarnautų, puikiai atrodytų, tačiau neliūdintų piniginės.
  • Ši danga taip pat pasižymi puikiomis izoliacinėmis savybėmis, kurios yra būtinos kiekvienam, kuris nori džiaugtis puikia apsauga. Apsaugo ne tik nuo drėgmės, tačiau ir karščio, galiausiai, padeda išvengti vėjo sukeliamo ūžesio.

Gražūs ir saugūs namai prasideda nuo tinkamiausio stogo pasirinkimo. Siūlome skirti laiko geriausio pasirinkimui ir džiaugtis rasta kokybe.

 

Dažytos dailylentės papuoš jūsų namų išorę

dazytos daililentėsKokybiškos lauko dailylentės gali padėti jums sukurti visiškai kitokį, prabangų namų įvaizdį naudojant ne didelį medienos kiekį ir neįdedant daug pastangų. Pastaruoju metu dailylentės labai išpopuliarėjo, kadangi dauguma jų yra ilgaamžės, o atrodo tikrai puikiai. Dažniausiai, profesionalai rekomenduoja naudoti dailylentes iš eglės, kadangi jos mažiausiai deformuojasi, nes nesugeria į save daug drėgmės. Atsparumas yra labai svarbus dailylenčių bruožas, tačiau labai svarbu ir estetika. Jeigu norite sukurti išskirtinį savo namų išorinį dizainą, tuomet galite pasirinkti tiesiog bet kurią spalvą pagal RAL sistemą ir susisiekti su profesionalais, kurie užsiima dailylenčių dažymu – kiekviena dailylentė gali būti nudažyta pagal jūsų poreikius ir pritaikyta konkrečiam namo projektui.

Modernus dailylenčių dažymas atveria naujas galimybes

Dabar dailylenčių dažymas yra daromas nauju būdu – viena automatizuota linija yra dažomos kelios dailylentės taip, kad kiekviena iš jų turėtų po lygiai dažų ir jokių įdubimų arba nutekėjimų. Tokiu būdu yra apsaugoma nuo bet kokio dailylentės defekto. Viena linija dažytos dailylentės atrodo kur kas geriau, kadangi minimaliai sumažėja rizika, kad gali atsirasti nepageidaujamų spalvų, taip pat dėl tolygaus dažų padėjimo lenta tampa gerokai patvaresnė.

Jūs galėsite pasirinkti trijų sluoksnių dažymą arba keturių – tai jau priklauso nuo konkretaus sumanymo ir jūsų namo projekto. Jeigu pasirinksite trijų sluoksnių dažymą, tuomet medžio struktūra bus matoma – jeigu mėgstate natūraliai atrodantį interjerą, tuomet jums tai tikrai patiks, tačiau jeigu turite šiek tiek kitokį sumanymą, tuomet pasidomėkite keturių sluoksnių dažymo technologija.

Skaitykite toliau