Žymų Archyvai: renginių organizavimas

Renginių organizavimas – nebūtinai Jūsų galvos skausmas

profesionalus renginių organizavimasĮmonės renginių organizavimas dažniausiai kliūna ant kai kurių darbuotojų pečių ir tampa nemenku galvos skausmu, nuo pakvietimų iki šventės vietos radimo, nuo maisto ir gėrimų iki veiklos, užimtumo. Tai tikrai nelengvas darbas, tačiau šis galvos skausmas nebūtinai turi būti Jūsų ar Jūsų darbuotojų, tuo gali pasirūpinti profesionalai.

Profesionalai tikrai gali Jums padėti

Profesionalus renginių organizavimas ne tik nuims rūpesčius nuo Jūsų pečių, bet ir patys renginiai bus efektyvesni, įdomesni, labiau pritaikyti prie Jūsų kolektyvo poreikių. Nors ir atrodo paradoksalu, kartais renginių organizatoriai geriau žino, ko reikia Jums ir Jūsų komandai nei Jūsų komanda pati. Kaip bebūtų – komandoje daugybė žmonių ir visi jie skirtingi, turi skirtingus pomėgius, norus, renginio įsivaizdavimą.

Dar vienas keistas faktas, kuris priverčia daugelį abejoti – profesionalus renginių organizavimas padeda sutaupyti. Kaip bebūtų keista, tai tiesa. Visų pirma, renginių organizatoriai turi patirties ne tik galvojant veiklas, bet taip pat ir žino, kiek ko reikės, nebus perkama per daug medžiagų, kurios vėliau išmetamos ar keliauja į spintą ir ten keletą metų užima vietą. Maistas, pramogos – viskam gali būti turimos nuolaidos, tad galutinė išleidžiama suma, ypač didelės apimties renginiams, gali būti ir labai maža.

Nuo ramių pasisėdėjimų iki aktyvių pramogų tūkstančiams

Renginių organizavimas gali apimti tiek ramius pasisėdėjimus su gurmaniška virtuve, tiek ir labai aktyvias pramogas tūkstančiams Jūsų įmonės darbuotojų, jei tik to Jums reikia. Kiekviena įmonė turi skirtingus bendro laisvalaikio tikslus, kitos įtraukia į tai tik tam tikrus darbuotojus, o kitos kviečia tiek darbuotojus, tiek ir jų šeimų narius, tuo tarpu renginių rengėjai prisitaiko prie įmonės poreikių, pateikia savo siūlymus ir sugalvoja begalę įdomios veiklos, kuri užimtų nuo mažiausiųjų iki senjorų, nuo norinčių pailsėti iki ieškančių extreme’o.

Tinkamai suorganizuotas renginys Jūsų įmonei atneš daugybę naudos, tereikia gebėti ją išnaudoti ir pastebėti. Komandinis darbas, naujos pažintys (kaip bebūtų, įmonėse neretai ne visi kolegos vienas kitą pažįstą), senų pažinčių atnaujinimas ar sustiprėjęs kolegų ryšis. Galų gale, džiaugsmas dėl įmonės pramogų, kurios pakelia darbuotojų nuotaikas, skatina labiau stengtis dirbti ir išsaugoti savo darbo vietą.

Renginiai įmonėms ir jų nauda darbuotojams

renginio organizavimasKasdien vis ta pati rutina – ateini į darbą, atlieki užduotis, pakalbi su bendradarbiais per pietų pertrauką ir eini namo. Kiek laiko darbuotojas gali toleruoti save ir kitus, kai jo gyvenimas toks monotoniškas? Žmogus yra smalsi, siekianti, nepastovi būtybė. Žinoma, pastovumas darbovietėje yra geras ženklas. Jei būtų kitaip, pavaldiniai keistųsi kas pusę metų, o tai neneša naudos nei kompanijos finansams, nei reputacijai. Tačiau kaip tuomet reikėtų skatinti darbuotojo pastovumą ir pasitenkinimą darbo vieta, kartu suteikiant kiekvienam žmogui taip reikalingų pokyčių ir naujų potyrių? Du žodžiai – renginiai įmonėms.

Kiekviena save ir savo darbuotojus gerbianti kompanija turėtų galvoti apie tai, kaip išlaikyti savo pavaldinius laimingus ne vien algų ir patrauklių priedų pagalba, bet ir kaip suteikti jiems nuoširdaus malonumo dirbant. Kasdien šventės neiškelsi, tačiau niekas taip neparodo darbuotojams, kad jų bosas juos gerbia, kaip reguliariai organizuojami renginiai įmonėms. O jie gali būti įvairiausi – nuo ramių išvykų į gamtą iki ekstremalių komandinio darbo išbandymų neįprastomis sąlygomis. Kad ir koks būtų renginys, tačiau ištrūkimas iš ofiso su kolegomis gali būti kaip gaivus oro gurkšnis po įtemptų darbų.

Skaitykite toliau

Renginių organizatoriai: įmonių renginiai žiemą – YRA, ką veikti lauke

renginių organizavimas

Didžioji dalis įmonių rengia vakarėlius ir stengiasi organizuoti kitas šventes vasaros metu kai lauke šilta, gera ir šviečia saulė. Lietuviškam nepastoviam orui sunku numatyti prognozes, todėl ir iš numatyto pikniko ir šašlykų kepimo ar žuvų gaudymo čempionato vasaros įkarštyje gali likti „šnipštas“. Žiema šiuo atveju tikrai nenuvils oru, nes jos viduryje visada daugiau ar mažiau turime sniego, kartkartėmis paspaudžia šaltukas, o jei dar viena kita snaigė iškrenta ir šaltis tik maloniai parausvina skruostus – tikra palaima. Taigi renginių organizatoriai tikrai padės suorganizuoti šventę bet kuriuo metų laiku ir esant bet kokiam orui, net ir žiemą. Taip, siūlome šalčiausiu metu laiku taip pat švęsti ir tai daryti ne šiltai įsikūrus kaimo sodyboje, kur galima linksmintis visus metus, o didžiąją šventės laiko dalį praleisi lauke.

Tikrai niekas kitais taip geriau nenuteikia kaip grynas oras, kolegų klegesiai ir laisvė, kai gali jaustis nesuvaržytai, nes įmonės renginys vyksta neuždaroje patalpoje. Purtote galvą ir netikite, kad galima smagiai laiką praleisti gamtoje žiemos metu? Tuomet štai Jums penkios renginių organizatorių idėjos vakarėliui, kurį galite surengti kartais nuo pat lapkričio pradžios ir galbūt net iki balandžio.

Skaitykite toliau