Žymų Archyvai: drabūžiai internetu

Drabužiai internetu – Jūsų teisės

suknelėsIma pyktis įsigijus nekokybišką daiktą ar drabužį? Nežinote kaip elgtis? Visoje prekyboje, įskaitant ir tai jeigu perkami drabužiai internetu yra nekokybiški ar dėl jų kyla problemų, visada galite pasinaudoti savo kaip vartotojo teisėmis. Vartotojų teisių įstatymas reglamentuoja santykius tarp kliento ir pirkėjo ir problemas spręsti galite atsižvelgiant į ir kitus galiojančius teisės aktus. Perkant rūbus internetu, dažnai kyla ginčų su pardavėju, todėl šiame straipsnyje norėtume apibendrinti Jūsų teises ir žinoma – pareigas.

Poshstar teigimu, el. prekyba smarkiai pasistumėjo. Šiuo metu, siekiant aukščiausios kokybės prekybos srityje yra naudojamos aukščiausios technologijos, todėl lyginant su praeitimi, galime matyti progresą pateikiant klientui aukščiausios raiškos prekių nuotraukos. Neretai, pardavėjai samdo profesionalius fotografus, kad šie nufotografuotų rūbus taip, kad jie klientui būtų pateikiami kuo patraukliau. Tam yra naudojamas specialus apšvietimas, o dėl to neretai ir iškyla problema – dėl apšvietimo dažnai nuotraukose pasikeičia rūbų spalva, todėl nenustebkite jeigu gautos suknelės spalva realiai bus kiek šviesesnė nei pavaizduota nuotraukoje. Ką tokiu atveju daryti? Vartotojų teisių apsaugos įstatyme yra aiškiai apibrėžiama, jog pardavėjas privalo grąžinti kliento sumokėtus pinigus jeigu prekė neatitinka aprašymo ar yra kitokia negu pavaizduota kataloge, interneto svetainėje ar ant pakuotės. Tokiu atveju pardavėjas privalo Jums grąžinti pinigus arba pakeisti prekę į tokią, kuri pavaizduota. Tai galioja ne tik elektroninėse parduotuvėse, kuriose yra pardavinėjami drabužiai internetu, bet ir visose kitose prekybos vietose.

Skaitykite toliau

Drabužiai internetu vis dažniau perkami per grupinių pirkimų portalus

maudymosi kostiumeliaiDrabužiai internetu šiais laikais nėra jokia naujovė. Daugelis žmonių, o ypač jaunimas, perka drabužius internetinėse parduotuvėse dėl patogumo ir gerų kainų. Internetiniai apsipirkimai ypač išpopuliarėjo pradėjus kurtis grupinių pirkimų portalams. Lietuvoje jie pradėjo kurtis visai neseniai, o kitose šalyse žinomi jau daug metų. Jų esmė yra parduoti kuo daugiau nuolaidų kuponų. Portalą valdo viena įmonė, jos klientai – prekių ir paslaugų tiekėjai, kurie pažada portalo savininkams tam tikrą pinigų sumą ar kelis procentus nuo pardavimo sumos už parduotus kuponus. Nauda yra visapusiška. Portalo savininkas gauna pelną iš užsakovo (paslaugos ar prekės savininko), o jis – iš portalo lankytojų, nusipirkusių begalę kuponų.

Vis dėlto aklai pirkti grupiniuose portaluose nepatartina. Juk savaime suprantama, kad paslaugos ir prekės pardavėjas negali pardavinėti prekių ar paslaugų už savikainą, o kartais pagal kuponų kainas būtent taip ir atrodo. Po prekės ar paslaugos atsiėmimo kartais internete pasipila begalės skundų apie nekokybiškas paslaugas ir prekes, apie falsifikatus arba visai negautas prekes, todėl prieš perkant kuponą būtina paskaityti atsiliepimus. Dažnai garsių firmų gaminiai pasirodo esą tik falsifikatai. Yra ne vienas skundas, kuriame teigiama, kad per portalą parduodami „Victoria‘s Secret” maudymosi kostiumėliai pasirodė tik prastos kopijos. Kitos moterys skundėsi, kad nusipirktas madingo plaukų kirpimo kuponas buvo tikras fiasko. Klientės buvo kerpamos paskubomis, su jomis buvo šiurkščiai elgiamasi ir t. t.

Skaitykite toliau