Žymų Archyvai: mogo

Automobilių lizingas – žingsnis geresnio gyvenimo link

Mogo LTNe paslaptis, kad dauguma žmonių, ypač vyriškos lyties, dažnai pasvajoja apie naujesnį, prabangesnį, sportiškesnį ar šeimai labiau tinkamą automobilį. Tai nėra blogai, netgi priešingai, kažko siekti, kažko norėti yra labai geras dalykas. Tereikia rasti būdą, kaip tą automobilį įsigyti.

Jei Jūsų svajonės nėra ypatingai didelės, tai yra, nepuoselėjate vilčių įsigyti prabangų naujausio modelio Rolls Royce, o tik galvojate apie kelerių metų senumo šeimai tinkamą miniveną, Jums gali padėti automobilių lizingas.

Rinkdamiesi automobilių lizingą turėsite mokėti reguliarias įmokas savo kredito įstaigai (tai gali būti bankas, kreditų bendrovė ar kredito unija), o automobiliu naudositės iš karto, tik negalėsite jo parduoti, padovanoti ar kaip kitaip perleisti. Dažniausiai kitokių ribojimų nelabai ir būna. Kuomet išsimokėsite, grąžinsite paskolą, automobilis bus visiškai Jūsų, galėsite daryti ką tik norite. Labai dažnai pasibaigus lizingui automobilis parduodamas ir perkamas naujesnis, tai labai patogu, nes pradinis įnašas jau būna sukauptas didesnis, priklausomai nuo automobilio vertės.

Anksčiau lizingą automobiliams įsigyti siūlė tik dideli bankai, buvo keliami reikalavimai automobilio amžiui, netgi finansuojami ne visi gamintojai ar modeliai, ne iš bet kokio pardavėjo galima pirkti. Šiai dienai konkurencija lizingo srityje tokia, jog galima įsigyti kone bet kokį automobilį, o geresnes sąlygas „išsimušti” padeda didelis finansų įstaigų kiekis. Viena jų išskirtinai specializuojasi auto lizingo srityje – tai Mogo lt kreditų bendrovė, teikianti auto lizingo ir paskolų už automobilį paslaugas.

Mogo LT kaip ir dauguma kitų kreditų bendrovių suteikia paskolą automobilio įsigijimui ir leidžia juo naudotis nevaržomai, nereikalauja KASKO draudimo ar specialios techninės priežiūros. Tai patogu ir naudinga tiems, kurie perka ne naujus, o kelerių metų ar dar senesnius automobilius ar kitą transporto priemonę.

Tiek Mogo, tiek ir kitos bendrovės teikiančios auto lizingo ar auto paskolų paslaugas yra puikus išsigelbėjimo ratas sugedus Jūsų automobiliui, patekus į eismo įvykį ar kitose situacijose, kuomet skubiai reikia automobilio, o pačio pigiausio pirkti nesinori – pasiskolinę iki 10 ar 15 tūkst. eurų (priklausomai nuo bendrovės ir Jūsų pajamų) tikrai išsirinksite gerą automobilį.

Paskola už automobilį

mogo paskolaŠiomis dienomis labai populiarios yra paskolų teikimo įmonių paslaugos. Ne paslaptis, kad Lietuvos ekonomika nėra stipri, todėl šalies gyventojams dažnai pritrūksta pinigų net ir kasdienėms reikmėms, o ką jau kalbėti apie pinigų taupymą. Pritrūkus pinigų, dažnai jų skolinamasi iš tam tikrų įmonių, kurios ir užsiima pinigų skolinimu. Dažniausiai tokios įmonės suteikia paskolas, atsižvelgiant į kliento uždarbį arba turimą turtą. „Mogo” – paskolų suteikimo įmonė, kaip užstatą pasiimanti automobilį. Žinoma, automobilio davimas gali skambėti banaliai, tačiau sąlygos Jus tikrai nudžiugins.

Nuosavas automobilis, šiomis dienomis, nebėra prabanga. Kiekvieną dieną važinėjame automobiliu į darbą, apsipirkti ir turbūt daugeliui žmonių sunku įsivaizduoti kasdienybę be jo. Tačiau automobilis gali būti ir kaip užstatas pasiimant paskolą, kurios, pastaruoju metu, yra labai pravarčios daugeliui gyventojų. Vos prireikus pinigų, „Mogo” gali suteikti reikiamą sumą pinigų, o kaip užstatą, įmonei reikia perregistruoti savo automobilį. Tačiau, svarbiausia tai, jog perregistravę savo automobilį, juo galite važinėtis ir toliau, o tai yra labai pravartu, kadangi be automobilio, šiomis dienomis, išsiversti sudėtinga. „Mogo” pasilieka teisę pasiimti Jūsų automobilį tik tuo atveju, jeigu neišgalite grąžinti paskolos. Tačiau ir tokiu atveju Mogo darbuotojai padės Jums rasti sprendimą, patars, ką daryti ir panašiai, o automobilio atidavimas – sprendimas blogiausiu atveju. Paskolos suma suteikiama, atsižvelgiant į automobilio rinkos vertę. Vos per vieną dieną galite gauti net iki 90 procentų visos automobilio rinkos vertės. Taigi, turint omeny tai, kad paskolą pasiimti galima greitai ir lengvai, skubiai prireikus pinigų drąsiai kreipkitės į mus.

Skaitykite toliau