Žymų Archyvai: prezervatyvai

Iš ko pagaminti prezervatyvai? Ką daryti jeigu esate alergiški lateksui?

prezervatyvaiPrezervatyvai–populiariausia apsisaugojimo priemonė nuo lytiškai plintančių ligų ir nepageidaujamo neštumo Lietuvoje ir pasaulyje. O kodėlgi, tiek daug metų prezervatryvai, nors taip sparčiai tobulėja viskas aplinkui, vis dar pirmauja ir niekas jų nepakeičia geresnėmis priemonėmis? Pagrindinė to priežastis, kad jie yra iki šiol pasaulyje patogiausia, sveikiausia ir patikimiausia apsaugos priemonė nuo nepageidaujamo neštumo ir užkerta kelią lytiškai plintančioms ligoms.

Šiais laikais sargiai yra labai skirtingi ir įvairūs. Prezervatyvai skiriasi savo formomis, medžiaga iš ko pagaminti, dydžiais, spalva, kvapais, funkcianalumu, plonumu, kaina ir t.t Be to, sargius galima nusipirkti labai įvairiose vietose, įskaitant ypač populiarėjančias prezervatyvų internetines parduotuves. Būtent internetinėse parduotuvėse labai didelis prezervatyvų pasirinkimas, todėl patartina žinotipagrindines sargių savybes ir ką jos lemia prieš renkantis. Prezervatyvai internetu – itin šiuo metu populiarus pasirinkimas tarp jaunimo, nes ten jie gali surasti svarbiausios informacijos apie apsisaugojimo priemones, kaip išsirinkti, naudoti ir t.t

Skaitykite toliau

Prezervatyvai internetu: privalumai ir trūkumai

prezervatyvai internetuVisiems žinoma, kad prezervatyvai yra populiariausia kontraceptinė priemonė, kuri padeda apsisaugoti nuo lytiškai plintančių ligų ir nepageidaujamo nėštumo. Galima teigti, kad tai glaudžiai susiję su medicina. Ne paslaptis, kad didžioji dalis medicinos priemonių yra parduodama tik vaistinėse, tačiau prezervatyvų galima įsigyti įvairiose pardavimo vietose: degalinėse, prekybos centruose, erotinių prekių parduotuvėse, o taip pat ir internete.

Neretai galite perskaityti ar išgirsti viešumoje diskutuojant apie prekybą prezervatyvais įvairiose vietose, bet daugiausia susidomėjimo ir diskusijų tenka internete platinamais prezervatyvais, nes tokios vietos yra mažiau kontroliuojamos, todėl ir žmonėms jos atrodo ne itin patikimos. Vienas labiausiai įvardijamų trūkumų yra nežinoma prezervatyvų kilmė, bet didžioji dalis pardavėjų garantuoja, kad šie prezervatyvai, pardavinėjami internetu, yra tos pačios kokybės ir tos pačios kilmės kaip ir visi parduodami prekybos vietose, kartais netgi tiekėjai yra tie patys. Interneto parduotuvės stengiasi parduodi tik kokybiškus prezervatyvus ir siekia, kad pirkėjas grįžtu apsipirkti antrą ir trečią kartą, todėl jau retai pasitaiko, kad internetu parduodamos klastotės. Kadangi prezervatyvai internetu parduodami žymiai pigiau, todėl tai sukelia dar didesnių abejonių dėl produkto kokybės. Tačiau pigesnė kaina anaiptol nereiškia prastesnės kokybės. Šioje vietoje kainai įtaką turi tai, kad prezervatyvai parduodami po vieną, o jie įsigyjami yra didelėmis pakuotomis be išvaizdžių įpakavimų. Visa tai ir lemia tokį didelį kainų skirtumą tarp internetinių parduotuvių ir prekybos centrų, kurio galutiniu rezultatu išlošia pirkėjęs pirkdamas internetu.

Skaitykite toliau

Prezervatyvai internetu – pigiau?

prezervatyvai internetuNorite pagyvinti savo seksualinį gyvenimą? Ieškote tokių prezervatyvų, kurie padėtų ne tik jums lovoje išlikti ilgiau, tačiau ir sukeltų neįtikėtiną orgazmą jai? Tuomet jums tikrai patiks platus Durex, Lifestyles, Billy Boy, Playboy ir kitų žinomų firmų platus prezervatyvų asortimentas, kurį rasite internete. Taip, tokį patį asortimentą neretai galima rasti ir specializuotose prezervatyvų parduotuvėse (kurių yra tikrai mažai), tačiau kainos ten bus tikrai didesnės, o juk prezervatyvų kokybė bus visiškai tokia pati. Todėl tikrai verta išbandyti jų pirkimą internetu – gali būti, kad sutaupysite nemažai pinigų ir dar gerokai pagyvinsite savo seksualinį gyvenimą. Kitaip tariant, nušausite du zuikius vienu šūviu.

Kokie prezervatyvai dažniausiai perkami?

Šiuo metu itin dažnai perkami prezervatyvai internetu, kurie turi kuo natūralesnį jausmą. Vieni iš tokių gali būti Skins firmos prezervatyvai, o taip pat ir Durex. Didelė dalis šių firmų prezervatyvų pasižymi tuo, jog jūs nejausite, kad užsidėjote „gumą“ – tai bus labiau lyg antra oda, todėl jums tikrai patiks tas jausmas, kuris bus labai natūralus. Labai svarbu, kad prezervatyvai atrodytų ne tik gražiai, tačiau ir maloniai kvepėtų. Todėl nieko keisto, kad merginos vis dažniau mėgsta savo vaikinams pirkti Durex Flavour prezervatyvus, kurie turi įvairių vaisių skonių. Tai yra tikrai egzotiška ir tokie kvapai gali veikti kaip puikūs afrodiziakai jūsų lovoje.

Skaitykite toliau