Žymų Archyvai: stogas

Bituminė danga – puikus pasirinkimas

bituminė stogo dangaTinkamai pasirinkta stogo danga gali garantuoti, kad jis ne tik labai puikiai atrodys, tačiau taip pat ir ilgia tarnaus. Šiuo metu vienas dažniausių pasirinkimų yra bituminė stogo danga, kuri klojama labai paprasta, kainuoja nedaug, galiausiai, puikiai atlieka stogo apsaugos funkciją.

Didelis bituminės stogo dangos pasirinkimas taip pat labai džiugina, kadangi rasite norimo stiliaus. O tai leis pagaliau gyventi tokiuose namuose, kurie Jums yra labai grūs ir kurie apsaugo tuomet, kai lauke yra blogas oras.

  • Bituminė danga kai kuriems yra vienas gražiausių pasirinkimų, kuris gali suteikti namui ne tik daugiau patvarumo, tačiau pasigirti puikia išvaizda. Kadangi bituminių čerpių pasirinkimas yra labai platus – stiliaus prasme kiekvienas ras tai, kad jam labiausiai tinka. Nuo ryškesnės iki labai blankios stogo dangos.
  • Žinoma, ši subtiliai atrodanti danga pirmiausia yra pasirenkama dėl kokybės bei ilgaamžiškumo. Kadangi pati stogo dangą nėra labai pigus pasirinkimas – daugelis žmonių stengiasi kuo daugiau sutaupyti. Tokiu atveju moka daugiau, tačiau renkasi kokybišką dangą. Tokia yra ir bituminė danga, kuri pasižymi dideliu tvirtumu bei stabilumu.
  • Kaip papildomas privalumas gali būti ir yra dažnai išskiriama tai, kad jos montavimas yra paprastas ir greitas. Žmonėms, kurie taupo laiką, tai yra puikus pasirinkimas, kadangi nereikia ieškoti meistro, kurie paslaugas atliks už Jus. Žinoma, meistrai dažnai darbus atlieka greičiau, tačiau dengiant bituminę dangą galima džiaugtis, kad labai greitai perprantamas dangos dėjimo principas ir nereikalingos papildomos investicijos meistrams.
  • Didelis bituminės stogo dangos pasirinkimas suteikia galimybę įsigyti dangą tokia kaina, kokia Jums atrodo labiausiai tinkama. Verta pirkti internetu, kadangi ten kur kas paprasčiau pamatysite akcijas, sutaupysite bei rasite tai, ko Jums reikia, kad danga ne tik tarnautų, puikiai atrodytų, tačiau neliūdintų piniginės.
  • Ši danga taip pat pasižymi puikiomis izoliacinėmis savybėmis, kurios yra būtinos kiekvienam, kuris nori džiaugtis puikia apsauga. Apsaugo ne tik nuo drėgmės, tačiau ir karščio, galiausiai, padeda išvengti vėjo sukeliamo ūžesio.

Gražūs ir saugūs namai prasideda nuo tinkamiausio stogo pasirinkimo. Siūlome skirti laiko geriausio pasirinkimui ir džiaugtis rasta kokybe.

 

Skardos lankstiniai prie stogo dangos

skardos lankstiniaiKiekvienam stogui yra reikalingi ir papildomi elementai- skardos gaminiai. Labai retas būna atvejis, kad namas būtų visiškai be skardos lankstinių. Nebent namo stogas yra iš molinių čerpių arba šiferio. Jei stogas iš molinių čerpių arba beasbestinio šiferio, galima montuoti vėjalentes ir kraigus iš tos pačios medžiagos: beasbestinio šiferio arba molinių čerpių. Bet net ir tokiu atveju reikalingi skardos gaminiai kamino apskardinimui, skardinei kamino kepurei, stogo latako skardinėms lietskardėms ar net langų išorinėms palangėms.

Kokius skardos lankstinius gaminti? Dažniausiai ateina pas mus užsakovai kartu su stogdengiais, mes iš karto padarome sąmatą ir užsakovas paleidžia užsakymą. Skardos gaminius pagaminame per kelias dienas, o jei reikia pasistengsime, kad būtų pagaminti ir per parą. Jei jums reikia skardos lankstinių greitai- gausite labai greitai.

Papasakosiu su kokiais iššūkiais susiduriame gamindami nestandartinius skardos gaminius. Mes skardos gaminius gaminame ne tik iš savo skardos, todėl tenka pamatyti įvairių gamintojų skardų. Teko susidurti su tokiomis skardomis, kurias net baisu kišti į lankstymo stakles, mažiausias prisilietimas- įbrėžimas. Todėl atkreipkite dėmesį iš ko ir ką pirkti.

Būna, kad užsakovai patiekia skardą iš statybų aikštelių, kur ji gulėjo smėlyje, tokia skarda pradeda braižytis tik pradėjus ją vynioti, nes smėlio grūdeliai sulenda į rulono vijas.

Skaitykite toliau