Žymų Archyvai: telefonai

Telefonų dalys: kada verta keisti patiems?

Šiandien be mobilaus telefono daugelis neįsivaizduoja savo kasdienio gyvenimo. Telefonas tapo neatskiriama mūsų dalimi,kai kurie jo beveik nepaleidžia iš rankų. Tad tokios paslaugos kaip telefonų remontas ar prekės, kai telefonų dalys, tampa vis populiaresnės ir paklausesnės. Daugybė žmonių ieško telefonų priedų ir dalių, kai reikia atsinaujinti telefoną arba jį sutaisyti. Tačiau kada verta imtis to pačiam, o kada geriau kreipti sį profesionalus?

Kai gali ir pats

Tokios telefonų dalys kaip įvairūs laikikliai, ekrano apsaugos, akumuliatoriai, dėkliukai ir kiti panašūs pirkiniai yra populiarūs internete ir čia galima rasti daug jų pardavėjų.Todėl jeigu Jums reikalinga kažkas iš tokios kategorijos dalių, tuo tikrai galite pasirūpinti patys. Pavyzdžiui, laikas keisti ekrano apsaugą. Pagal savo telefono modelį šią prekę galite rasti internete ir patys užklijuoti ant ekrano. Tai nėra sudėtingas darbas, kurio negalėtumėte padaryti.

Lygiai taip pat pačiam galima pasirūpinti ir akumuliatoriaus keitimu. Jeigu telefono aparate akumuliatorius yra atskira dalis, jį pakeisti nesudėtinga. Pakanka susirasti kokybišką akumuliatorių ir jį įsigyti. Pakeitimo procesas yra labai paprastas, tad jis neužtrunka ir nereikalauja sudėtingų žinių.

Kai geriau „nekišti pirštų“

Tačiau yra ir tokių telefonų dalių, kurių keitimu patiems užsiimti nereikėtų. Pavyzdžiui, jeigu skilo telefono ekranas. Tai vienas populiariausių gedimų pastaruoju metu, kai daugelis naudoja išmanius telefonus. Parduotuvėse, tokiose kaip Telesfera.lt galima rasti pirkti net ir LCD telefonų ekranų. Čia parduodamos originalios prekės, kurios yra kokybiškos ir tinkamai atlieka savo funkciją. Tačiau reikėtų atminti, kad net ir nebrangiai įsigytas ekranas nėra lengvai pakeičiamas. Jeigu taip nutiko, kad reikia keisti ekraną, geriau kreiptis į profesionalius meistrus, kuriems tai bus tikrai ne pirmas toks darbas.

Jeigu telefonui reikia keisti kitas detales, tokias kaip lanksčiosios jungtys, smulkios telefono dalys, tai taip pat reikėtų patikėti telefonų remontus atliekantiems meistrams. Jie pasirūpins ne tik telefono remontu, bet ir tuo, kad keičiamos telefonų dalys būtų originalios, kad jos nebūtų sugadintos. Labai dažnai noras patiems susiremontuoti telefoną kainuoja brangiai, nes vėliau telefonas vis tiek neveikia taip, kaip turėtų ir jį galiausiai tenka nunešti profesionaliems meistrams. Taip rizikuojate, kad už remontą teks mokėti du kartus.

Ar telefonai pigiau–geresnė išeitis?

telefonai

Šiuolaikinis gyvenimas neįsivaizduojamas be mobiliojo telefono. Kažkada telefonas buvo tik ryšio priemonė, o dabar jis atlieka daug funkcijų. Paprastus mobiliuosius telefonus išstumia išmanieji. Kadangi geri mobilieji telefonai yra brangūs, vis daugiau žmonių ieško telefonų pigiau. Nauji telefonai yra brangesni, bet pažangesni ir tarnauja ilgiau. Tuo tarpu seni ar naudoti telefonai yra pigesni, ne tokie pažangūs ir tarnauja trumpiau. Ar telefonai pigiau – iš tiesų geresnė išeitis?

Renkantis pigesnį telefoną

Aukštesnės klasės telefonas – brangi prekė. Vis dėlto yra būdų, kaip įsigyti telefoną pigiau. Vienas dažniausių būdų – pirkti telefoną su mobiliojo ryšio sutartimi. Šiuo atveju klientas įsipareigoja naudotis operatoriaus paslaugomis metus ar du, tuo tarpu operatorius leidžia klientui įsigyti telefoną išsimokėtinai – mokant fiksuotą priedą prie mėnesinio plano mokesčio. Tačiau naudojantis šiuo būdu nėra labai sutaupoma. Priklausomai nuo plano ir įmokos už telefoną, galima sutaupyti ar permokėti 5-10 procentų. Reikia pastebėti, kad operatorių pasiūlymai įsigyti vieną ar kitą telefoną pigiau suformuluoti gana painiai. Be to, operatoriai linkę sugalvoti papildomų sąlygų.

Skaitykite toliau

Apsaugos priemonės skirtos Samsung Galaxy S5

Samsung Galaxy S5 dėklai

Šiuolaikiniai mobilieji telefonai turi labai daug funkcijų: jais galima komunikuoti, skaityti knygas, žiūrėti video, klausytis muzikos ir taip toliau. Rodos, tai labai didelis žingsnis į priekį palengvinantis daugelio žmonių kasdienybę. Kita vertus, tuo pačiu tokie funkcionalūs telefonai dažniausiai būna labai pažeidžiami. Sakoma, kuo pastarasis turi daugiau funkcijų, tuo viena jų – saugumo, darosi vis menkesnė. Tokiu atveju labai svarbu apgalvoti apie apsaugos priemones. Telefonu deklai – viena iš galimybių. Tačiau ką mums dar siūlo rinka?

Skaitykite toliau