Prezervatyvai internetu – pigiau?

prezervatyvai internetuNorite pagyvinti savo seksualinį gyvenimą? Ieškote tokių prezervatyvų, kurie padėtų ne tik jums lovoje išlikti ilgiau, tačiau ir sukeltų neįtikėtiną orgazmą jai? Tuomet jums tikrai patiks platus Durex, Lifestyles, Billy Boy, Playboy ir kitų žinomų firmų platus prezervatyvų asortimentas, kurį rasite internete. Taip, tokį patį asortimentą neretai galima rasti ir specializuotose prezervatyvų parduotuvėse (kurių yra tikrai mažai), tačiau kainos ten bus tikrai didesnės, o juk prezervatyvų kokybė bus visiškai tokia pati. Todėl tikrai verta išbandyti jų pirkimą internetu – gali būti, kad sutaupysite nemažai pinigų ir dar gerokai pagyvinsite savo seksualinį gyvenimą. Kitaip tariant, nušausite du zuikius vienu šūviu.

Kokie prezervatyvai dažniausiai perkami?

Šiuo metu itin dažnai perkami prezervatyvai internetu, kurie turi kuo natūralesnį jausmą. Vieni iš tokių gali būti Skins firmos prezervatyvai, o taip pat ir Durex. Didelė dalis šių firmų prezervatyvų pasižymi tuo, jog jūs nejausite, kad užsidėjote „gumą“ – tai bus labiau lyg antra oda, todėl jums tikrai patiks tas jausmas, kuris bus labai natūralus. Labai svarbu, kad prezervatyvai atrodytų ne tik gražiai, tačiau ir maloniai kvepėtų. Todėl nieko keisto, kad merginos vis dažniau mėgsta savo vaikinams pirkti Durex Flavour prezervatyvus, kurie turi įvairių vaisių skonių. Tai yra tikrai egzotiška ir tokie kvapai gali veikti kaip puikūs afrodiziakai jūsų lovoje.

Taip pat dabar geriausių firmų prezervatyvuose neretai yra naudojamas kvapnus lubrikantas, kuris yra užtepamas ant latekso gumos. Be jokios abejonės, toks lubrikantas su savo kvapu „nugali“ latekso kvapą, todėl yra kur kas malonesnis. Negana to, specialus lubrikantas leidžia maloniau slysti užsidėjus prezervatyvą, todėl daugelis vyrų negaili šiek tiek daugiau pinigų ir perkasi Skyn, Skins, Durex, Billy Boy ir Lifestyles firmų prezervatyvus, kurių dauguma yra pagamintų būtent tokia technologija.

Dabar nesunkiai ras savo norimų prezervatyvų ir tie, kurie yra alergiški lateksui, kadangi tiek Durex, tiek ir Lifestyles firmos pradėjo gaminti specialius prezervatyvus, kurie neturi latekso, arba turi nepavojingą jo kiekį alergiškiems žmonėms – šių produktų rasite specialioje kategorijoje.

Pirkti šiuos prezervatyvus internetu patogu ir dėl to, kad jums nereikia niekur išeiti iš namų – tiesiog atsidarysite interneto naršyklę ir pamatysite visus šiuo metu prekyboje esančius prezervatyvus. Skirtingai negu realioje parduotuvėje, čia jūs turėsite galimybę pirkti juos ne pakeliais, o kad ir po vieną. Kaina vis tiek bus kur kas mažesnė, negu kad tiek patys prezervatyvai parduodami įprastose parduotuvėse. Negana to, jūs tikrai galite sutaupyti net iki pusės tos sumos, jeigu pirksite iš karto daug prezervatyvų – perkant daugiau, yra taikomos specialios nuolaidos ir galbūt akcijos kitam pirkiniui. Taip pat, gausite ir nemokamą pristatymą tiesiai į namus, todėl tai tikrai patogu.