Prezervatyvai internetu: privalumai ir trūkumai

prezervatyvai internetuVisiems žinoma, kad prezervatyvai yra populiariausia kontraceptinė priemonė, kuri padeda apsisaugoti nuo lytiškai plintančių ligų ir nepageidaujamo nėštumo. Galima teigti, kad tai glaudžiai susiję su medicina. Ne paslaptis, kad didžioji dalis medicinos priemonių yra parduodama tik vaistinėse, tačiau prezervatyvų galima įsigyti įvairiose pardavimo vietose: degalinėse, prekybos centruose, erotinių prekių parduotuvėse, o taip pat ir internete.

Neretai galite perskaityti ar išgirsti viešumoje diskutuojant apie prekybą prezervatyvais įvairiose vietose, bet daugiausia susidomėjimo ir diskusijų tenka internete platinamais prezervatyvais, nes tokios vietos yra mažiau kontroliuojamos, todėl ir žmonėms jos atrodo ne itin patikimos. Vienas labiausiai įvardijamų trūkumų yra nežinoma prezervatyvų kilmė, bet didžioji dalis pardavėjų garantuoja, kad šie prezervatyvai, pardavinėjami internetu, yra tos pačios kokybės ir tos pačios kilmės kaip ir visi parduodami prekybos vietose, kartais netgi tiekėjai yra tie patys. Interneto parduotuvės stengiasi parduodi tik kokybiškus prezervatyvus ir siekia, kad pirkėjas grįžtu apsipirkti antrą ir trečią kartą, todėl jau retai pasitaiko, kad internetu parduodamos klastotės. Kadangi prezervatyvai internetu parduodami žymiai pigiau, todėl tai sukelia dar didesnių abejonių dėl produkto kokybės. Tačiau pigesnė kaina anaiptol nereiškia prastesnės kokybės. Šioje vietoje kainai įtaką turi tai, kad prezervatyvai parduodami po vieną, o jie įsigyjami yra didelėmis pakuotomis be išvaizdžių įpakavimų. Visa tai ir lemia tokį didelį kainų skirtumą tarp internetinių parduotuvių ir prekybos centrų, kurio galutiniu rezultatu išlošia pirkėjęs pirkdamas internetu.

Pirkti internetu apsimoka didesniais kiekiais dėl siuntimo išlaidų, kurios netgi gali viršyti pirkimo kainą, jeigu perkama apie dešimt vienetų. Dažniausiai verta pirkti internetu, jeigu norima įsigyti prezervatyvų daugiau kaip už 40 litų sumą, nes tokiu atveju dauguma internetinių parduotuvių taiko nemokamą siuntimą. Taip pat perkant internetu galima rinktis įvairiausių gamintojų ir rūšių prezervatyvus.

Kai kurie žmonės baiminasi, kad pirkdami prezervatyvus internetu juos gaus netvariose pakuotėse ir kad pakuotė gali išduoti, kas jos viduje. Tačiau tai yra tik gandai, nes praktiškai visi pardavėjai pakuoja prezervatyvus į saugias kartonines dėžutes ir ant įpakavimo nėra nė menkiausios informacijos ar užuominos kas yra viduje, todėl pirkėjui nesukels jokių nemalonių situacijų. Netgi  priešingai, tiems kas drovisi pirkti prezervatyvus vaistinėje ar prekybos centre, perkant internetu apie tai galės visiškai negalvoti.

Internetu pirkti prezervatyvus yra labai patogu ir paprasta. Vienintelis minusas yra tai, kad pristatymas užtrunka bent vieną dieną po atlikto apmokėjimo, tad jei prireiks prezervatyvų nedelsiant – reikės rinktis įprastą pirkimą prekybos centre.