Žymų Archyvai: maistas sportui

Kaip turėti tobulą kūną nevartojant kalnus maisto papildų

maistas sportuiMaisto papildai sportuojantiems –  tikrai veksminga ir saugi priemonė greičiau pasiekti norimus rezultatus nesvarbu ar norite padidinti raumenų masę, jėgą, pagerinti ištvermę ar tiesiog jaustis žvaliai.

Sportuojant padidėja skirtingų maistinių medžiagų, mikro- ir makroelementų poreikis, kurį dažnas iš mūsų papildo maisto papildais. Maisto papildų pasirinkimas pastaruoju metu tikrai įspūdingas, kad net sunku susigaudyti neturint sporto fiziologijos, biochemijos žinių pagrindų.

Visų pirma, turite žinoti, kad maisto papildas nėra maistas sportui ar maisto pakaitalas, o yra itin koncentruotas įvairių maistinių medžiagų, jų junginių, kurių daugumą galime gauti su maistu, produktas. Trumpai tariant, maisto papildai, kad ir kaip įspūdingai jie besivadintų, nėra stebuklingos medžiagos atliekančios didžiąją darbo dalį už jus.

Pats dar pamenu, kai būdamas paauglys įsigijau “kibiriuką” masės didinimo produkto ir tikėjausi jei ne pasakiškų, tai bent jau tikrai pastebimų rezultatų. Deja, tikėto rezultato nesulaukiau. Dabar tai atrodo juokinga, bet būnant paaugliu, atiduodant kone paskutinius sutaupytus pinigus lūkesčiai buvo tikrai kurkas didesni ir rezultato nebuvimas mažų mažiausiai nuliūdino.

Galiu sakyti, kad papildai neveikia, kad jie tik išpūstas reklamos burbulas darantis pinigus kaip ir dauguma kitų verslų. Tačiau būsiu ne tiek optimistas, kiek realistas ir drąsiai galiu teigti, kad maisto papildai sportininkams tikrai veikia, bet reikia mokėti išsirinkti tinkamus, tinkamai susiplanuoti mitybą, treniruotes ir poilsį.

Skaitykite toliau