Žymų Archyvai: internetinių parduotuvių kūrimas

Elektroninių parduotuvių kūrimas ar nuoma?

elektronine parduotuveElektroninis verslas klesti Lietuvoje ir visame pasaulyje. Kodėl? Priežastis labai paprasta – jis nereikalauja daug resursų. Praktiškai el. parduotuvę galima vystyti iš savo miegamojo. Tam pakanka net planšetinio kompiuterio su interneto ryšiu ar išmaniojo telefono. Jei jau galima iš miegamojo, reiškia galima ir po darbo, per pertraukas mokykloje ar universitete, jau nekalbant apie marias laiko, kuriomis gali pasigirti pensininkai. Viskas automatizuota ir gana paprasta.

Kita svarbi priežastis yra elektroninių parduotuvių kūrimas, tiksliau jo nesudėtingumas. Aišku, kai kalbama apie šimtus tūkstančių prekių turinčias el. parduotuves, nieko paprasto čia nėra, tačiau smulkiajam verslui visa tai yra labai patogu ir pravartu.

Rinkoje pasirodė nauja paslauga – el. parduotuvių nuoma. Tai pigesnis el. parduotuvės variantas pradedantiesiems prekeiviams. Blogybė ta, kad tokia nuoma yra gana standartinių funkcijų, tad ne visiems verslams tinka. Kartais reikia specifinių sprendimų, kuriuos gali sukurti tik profesionalūs el. parduotuvių kūrėjai.

Skaitykite toliau