Traukos akumuliatoriai bei jų privalumai

traukos akumuliatoriusElektros energija yra švari energijos forma, kurią galima sėkmingai panaudoti įvairiose aplinkose. Tai gali būti tiek namų buitis, tiek darbo aplinka ar kita gamybos erdvės. Traukos akumuliatoriai padeda išvengti variklių triukšmo tokiose vietose kaip sandėliai, maisto įmonės, uždaros teritorijos ir kita. Jie dėl savo savybių yra labiau naudojami pramonėje.

Akumuliatoriai tiek pramonėje, tiek įprastoje aplinkoje turi atitikti specifinius reikalavimus, todėl jie gaminami įvairios struktūros, talpos bei galios. Traukos akumuliatorius – tai patikimas ir ilgaamžis sprendimas už itin gerą kainą. Jie nėra pritaikyti didelės jų generuojamos srovės panaudojimui, tačiau puikiai pasitarnauja kaip „švelnios“ ir ilgalaikės srovės šaltiniai. Neretai prekybininkai šiam produktui suteikia 2 – 3 metų garantiją, kadangi jų gyvavimo laikas yra daug didesnis už įprastų jėgos akumuliatorių gyvavimo laiką.

Lyginant su kitų tipų akumuliatoriais, traukos akumuliatoriai užtikrina kur kas ilgesnį eksplotacijos laiką. Jie neturi didelės startinės srovės, tačiau geba puikiai palaikyti elektros srovę bei nebijo išsikrovimų. Tai reiškia, jog tokio tipo akumuliatorius geba puikiai funkcionuoti ilgą naudojimo laiką be jokių trikdžių ar nesklandumų. Jis įprastai gaminamas mažesnės talpos, tačiau su daug masyvesniais elektrodais. Jie padeda teikti ilgalaikę srovę, kuri suteikia akumuliatoriui ilgaamžiškumą. Deja, toks traukos akumuliatorius nėra specialiai pritaikytas didelės srovės apkrovimui, todėl jo naudojimas variklio užvedimui greitai iškraus akumuliatorių ir padarys jį mažiau veiksmingu.

Traukos akumuliatoriai puikiai tinka tokiose pramonės srityse kaip grindų valymo mašinos, statybiniai keltuvai, įvairios kėlimo platformos, komercinis transportas, elektrinės valtys ir kiti įvairios paskirties mechanizmai. Šie akumuliatoriai gali pasiūlyti puikią išeitį įvairiems poilsio sprendimams – kemperiams bei kitoms laisvalaikio mašinoms ar specialiai įrangai. Jie plačiai naudojami ir vėjo jėgainėse, saulės energijos sistemose. Akumuliatoriai neskleidžia jokių pavojingų garų, todėl yra plačiai taikomi ten, kur nustatyti griežti apsaugos reikalavimai.

Taigi, pramonėje gausų įvairių akumuliatorių bei jų panaudojimo galimybių, todėl nenuostabu, kad vieni akumuliatoriai pasižymi geresnėmis savybėmis, kiti – prastesnėmis. Vieni jų generuoja aukštą srovę, kiti silpną, bet ilgalaikę. Tai padeda įgyvendinti įvairius sprendimus, kurie idealiai tinka tiek pramonėje, tiek kasdieniniame gyvenime.