Žymų Archyvai: draudimas

Gyvybės draudimas ir visa tiesa apie jį

gyvybės draudimasŠiandien apdrausti galima beveik bet ką. Vieni stengiasi apsaugoti savo nekilnojamo turto vertę, kiti – asmeninius daiktus bei vertingus papuošalus. Draudimas padeda susigrąžinti pinigus nelaimės atveju, todėl dažniausiai stengiamasi apdrausti tai, kas vertingiausia – žmogaus gyvybę. Gyvybės draudimas yra viena populiariausių draudimo rūšių, kuria pasinaudoti gali beveik kiekvienas.

Pinigus galima kaupti kojinėje, juos patogu laikyti po lova ar spintoje, tačiau niekada negali žinoti, kad jie bus saugūs. Efektyvus taupymo būdas yra draudimas, kuris leidžia kaupti finansus bei po tam tikro termino gauti visą sukauptą draudimo sumą. Priešingai nei pensijų fondai, ši draudimo rūšis nėra skirta vien taupymo tikslais. Tai investicija, kuri suteikia paramą artimiesiems mirties ar nelaimingo atsitikimo atveju. Kai draudimo terminas pasibaigia ar asmenį ištinka mirtis, visa pinigų suma yra sumokama įgaliotam asmeniui.

Mirties atveju šeimos nariai išgyvena skaudžias emocijas, todėl užkrauti juo papildomais finansiniais sunkumais yra tikrai nepavydėtina. Laimei, net ir tokio nelaimingo atsitikimo atveju, mirus apdraustajam asmeniui, visa jo gyvybės draudimo suma yra išmokama šeimos nariams netgi tuomet, kai sandorio terminas nepasibaigęs. Jeigu buvo sumokėta nors viena įmoka, gyvybės draudimas bus įpareigotas suteikti pilnavertę finansinę paramą. Tai viena iš populiariausių draudimo rūšių Lietuvoje, kuri gali suteikti paramą, kai to labiausiai reikia. Neužkrauk sunkumais savo mylimųjų, pasirūpink jų ateitimi jau iš anksto.

Skaitykite toliau