Baidarių nuoma – puikus aktyvus laisvalaikis

baidariu nuomaVasara yra puikus metas pradėti aktyvų gyvenimo būdą ir išbandyti ką nors naujo. Kadangi vasarą lepina šilti ir saulėti orai, atsiveria daugybė galimybių aktyviai veiklai gamtoje. Nors daugelis šiuo metų laiku renkasi sportą, tačiau neretai ir jaunuolius, ir vyresnio amžiaus žmones šiltaisiais vasaros savaitgaliais patraukia įvairios kelionės į gamtą. Nors iškylos ir stovyklavymas gamtoje yra seniai visiems žinomi vasaros užsiėmimai, tačiau kodėl gi neišbandžius šio to šiek tiek ekstremalesnio ir energingesnio. Turbūt ne vienas pastebėjo, jog vasarą upėse padaugėje ne tik garlaivių ir valčių, bet ir baidarių, todėl jei norite vasarą patirti šiokį tokį nuotykį su draugais, tačiau nenorite išleisti krūvos pinigų, baidarių nuoma yra kaip tik jums.

Šiuo metu baidarių nuoma veikia įvairiuose Lietuvos miestų ir baidarėmis plaukti galima beveik kiekviena upe, svarbu patiems žinoti, ar norite ekstremalesnės ar ramesnės kelionės. Ramiai kelionei, kurios metu nereiks pernelyg daug irkluoti ir kurios metu galėsite pasideginti saulutėje ar net išgerti alaus puikiai tiks didžiosios Lietuvos upės: Nemunas ir Neris. Nemunas yra itin plati ir rami upė, todėl baidarių nuoma prie Nemuno puikiai tik tiems, kurie nėra dideli aktyvaus laisvalaikio mėgėjai, tačiau nori pasigrožėti nepakartojama Lietuvos gamta ir bent kartą gyvenime išbandyti plaukimą baidarėmis. Plaukimo Nemunu metu tereikės mokėti išsirikluoti nuo kranto į upės vidurį ir stengtis kelionės metu nenuplaukti link kranto, o jei visgi abejojete savo jėgomis ir nenorite nepažįstamomis vietomis plaukti vieni, galite užsisakyti ir plaukimo baidarėmis instruktoriaus paslaugas, kuris padės jums nenukrypti nuo kelionės tikslo ir laiko pasukti baidarę link kranto kelionės pabaigoje. Kadangi Nemunas yra didžiausia Lietuvos upė, tokias paslaugas kaip baidarių nuoma prie Nemuno galite rasti beveik bet kuriame mieste, esančiame prie šios didingos upės.

Taigi, jei susidomėjote baidarių nuoma, nepraleiskite progos išbandyti šio sporto. Juk tai ne tik galimybė išbandyti savo jėgas, bet ir puiki proga pasigrožėti Lietuvos gamta ir smagiai praleisti laiką su draugais, ištrūkti iš miesto šurmulio.