Žymų Archyvai: vanduo

Paplūdimys

Šiais metais vandens pramogų daugiau nei pernai

Ar pernai išnaudojai šiltas ir sausas vasaros dienas? Jei ne – šiais metais turi atsigriebti, nes pramogų vandenyje – apstu. Tereikia išsirinkti tinkamiausias ir jas pamėginti po kartą ar net po kelis.

Laivo nuoma

Laivo nuoma – puikus pasirinkimas lengvesnėms pramogoms. Surinkite draugų kompaniją, pasiruoškite užkandžių ir gėrimų – šauni pramoga Jūsų laukia Neryje Vilniuje ar kitose Lietuvos vietose. Tai puikus pasirinkimas gimtadieniams, mergvakariams, kitoms įvairioms šventėms ar netgi verslo pietums vasaros metus. Kodėl gi nenustebinus savo verslo partnerių ar klientų?

Plaukiodami laivu visuomet jusite vandens gaivą, gamtos apsuptį, net kai plauksite per miesto centrą – tuo unikalus Vilnius – viena žaliausių sostinių.

Baidarių nuoma

Kita puiki vandens pramoga – baidarių nuoma. Mėgaukitės baidarėmis visoje Lietuvoje – tai ypač populiari ir patraukli pramoga, siūloma nuo pajūrio iki rytų Aukštaitijos. Upėse, ežeruose, upėse ir ežeruose, netgi jūroje – baidarės plaukioja visur, kur tik yra pakankamai vandens, tad išmėginti šią pramogą rekomenduojame kiekvienam dar nebandžiusiam, o bandžiusiam – išmėginti naują maršrutą, kurių tikrai netrūksta: Vilniuje, Kaune, Aukštaitijoje, Žemaitijoje ar Dzūkijoje ir Suvalkijoje – plaukite, kur tik Jums patogu.

Ekstremalios pramogos

Ekstremalios vandens pramogos reikalauja kiek daugiau pasiruošimo ir šiek tiek daugiau pinigų – technika šioje srityje būtina, o jos kainos tikrai nėra džiuginančiai žemos. Be abejonės, nuoma gelbsti, ypač kai mūsų krašto vasaros ganėtinai trumpos. Leiskitės į marias ant vandens motociklo, išmėginkite irklentes ar skrydį ant reaktyvinių batų, pamėginkite čiuožimą slidėmis ar kitas drąsos reikalaujančias pramogas, kurių įspūdžiai išlieka tikrai ilgai.

Vandens pramogų gausa vasaros metu gena žmonės prie upių ir ežerų, laisvas dienas daugybė piliečių linkę leisti ir prie jūros, net jei iki jos tenka važiuoti pusdienį. Dėl to savaitgaliais populiaresnės vietos tampa sunkiai pasiekiamos, tenka gaišti laiką spūstyse. Mes siūlome nepatingėti ir paieškoti alternatyvų, mažiau lankomų ežerų ar net tokių populiarių paplūdimių prie jūros, o upės dažniausiai nesulaukia tiek vandens gaivos išsiilgusių žmonių kiek kiti vandens telkiniai, tad turėkite tai omenyje kai trumpam norėsite pabėgti nuo karščio ir pajusti vandens vėsą.

Vandens siurblys užtikrins švaraus vandens tiekimą

vandens siurbliaiKiekvienam, kuris rengiasi statyti nuosavą namą ar įsirengti nuosavą vandens telkinį yra reikalingas tokie pakankamai paprasti prietaisai kaip vandens siurbliai. Šie įrenginiai yra būtent tie, kuris tiekia vandenį į kiekvieno namus, nesvarbu, ar nuosavame ar daugiabutyje name žmogus gyventų , taip pat vandens siurbliai vandens telkiniuose ir baiseinuose palaiko vandens ciurkuliaciją ir neleidžia susikaupti nešvarumams, nuosėdomis, augalams ir apsigyventi vandens vabzdžiams. Todėl kiekvienam, kuris ruošiasi statyti naujus namus, vandens siurbliai yra vieni reikalingiausių prietaisų.

Jei gyvenate daugiabutyje name, negalvokite, kad tokie prietaisai kaip vandens siurbliai yra jums visiškai neaktualūs. Šie įrengianiai yra būtent tie, kurie jums iš gręžinio ar iš vamzdyno tiekia vandenį į jūsų namus. Jei sumažėjo tekančio vandens spaudimas ar vanduo pradėjo tekėti nebetoks švarus, neretai to priežastis gali būti ne tik seni ar surūdiję vamzdžiai, bet ir jūsų daugiabučio vandens siurblys, todėl tokiu atveju jį reikėtų pakeisti.

Jei gyvenate nuosavame name, vandens siurbliai jums taip pat reikalingi. Tokiu atveju jie jums tiektų vandeny iš jūsų gręžinio. Labai svarbu vandens siurblį įtaisyti teisingai, kad jūsų sklypo žemės paviršiuje neatsirastų balų ar pelkėjančių vietų, kuriose kauptųsi nešvarus vanduo. Taip pat svarbu prižiūrėti savo vandens siurblį, kad vanduo, patenkantis į jūsų namu būtų švarus.

Tai pat vandens siurbliai jums bus reikalingi, jei ruošiatės savo sklype įsirengti vandens telkinį ar baseiną. Nevalomas ir necirkuliuojamas vanduo dažnai apauga įvariomis žolėmis, jame atsiranda vabzdžių ir įvairių kartais net žmogaus sveikatai pavojingų bakterijų, todėl vandens siurbliai užtikrins nuolatinį jūsų vandnes telkinio ar beseino vandens valymą ir apsaugos jus nuo infekcijų, galinčių atsirasti nevalomame vandenyje.

Taigi, jei galvojate, kad dėl tokių įrenginių kaip vandens siurbliai nereikia vargintis, klystate, nes būtent šie prietaisai užtikrina, kad jums į namus nuolat būtų tiekiamas vanduo, o jūsų vandens telkiniuose ir baseinuose esantis vanduo būtų švarus ir jame neužsiveistų įvairūs vandens vabzdžiai ar bakterijos, galinčios pridaryti daugybę nemalonumų jūsų sveikatai.