Žymų Archyvai: telefonai

Ar telefonai pigiau–geresnė išeitis?

telefonai

Šiuolaikinis gyvenimas neįsivaizduojamas be mobiliojo telefono. Kažkada telefonas buvo tik ryšio priemonė, o dabar jis atlieka daug funkcijų. Paprastus mobiliuosius telefonus išstumia išmanieji. Kadangi geri mobilieji telefonai yra brangūs, vis daugiau žmonių ieško telefonų pigiau. Nauji telefonai yra brangesni, bet pažangesni ir tarnauja ilgiau. Tuo tarpu seni ar naudoti telefonai yra pigesni, ne tokie pažangūs ir tarnauja trumpiau. Ar telefonai pigiau – iš tiesų geresnė išeitis?

Renkantis pigesnį telefoną

Aukštesnės klasės telefonas – brangi prekė. Vis dėlto yra būdų, kaip įsigyti telefoną pigiau. Vienas dažniausių būdų – pirkti telefoną su mobiliojo ryšio sutartimi. Šiuo atveju klientas įsipareigoja naudotis operatoriaus paslaugomis metus ar du, tuo tarpu operatorius leidžia klientui įsigyti telefoną išsimokėtinai – mokant fiksuotą priedą prie mėnesinio plano mokesčio. Tačiau naudojantis šiuo būdu nėra labai sutaupoma. Priklausomai nuo plano ir įmokos už telefoną, galima sutaupyti ar permokėti 5-10 procentų. Reikia pastebėti, kad operatorių pasiūlymai įsigyti vieną ar kitą telefoną pigiau suformuluoti gana painiai. Be to, operatoriai linkę sugalvoti papildomų sąlygų.

Skaitykite toliau

Apsaugos priemonės skirtos Samsung Galaxy S5

Samsung Galaxy S5 dėklai

Šiuolaikiniai mobilieji telefonai turi labai daug funkcijų: jais galima komunikuoti, skaityti knygas, žiūrėti video, klausytis muzikos ir taip toliau. Rodos, tai labai didelis žingsnis į priekį palengvinantis daugelio žmonių kasdienybę. Kita vertus, tuo pačiu tokie funkcionalūs telefonai dažniausiai būna labai pažeidžiami. Sakoma, kuo pastarasis turi daugiau funkcijų, tuo viena jų – saugumo, darosi vis menkesnė. Tokiu atveju labai svarbu apgalvoti apie apsaugos priemones. Telefonu deklai – viena iš galimybių. Tačiau ką mums dar siūlo rinka?

Skaitykite toliau