Renginių organizatoriai: įmonių renginiai žiemą – YRA, ką veikti lauke

renginių organizavimas

Didžioji dalis įmonių rengia vakarėlius ir stengiasi organizuoti kitas šventes vasaros metu kai lauke šilta, gera ir šviečia saulė. Lietuviškam nepastoviam orui sunku numatyti prognozes, todėl ir iš numatyto pikniko ir šašlykų kepimo ar žuvų gaudymo čempionato vasaros įkarštyje gali likti „šnipštas“. Žiema šiuo atveju tikrai nenuvils oru, nes jos viduryje visada daugiau ar mažiau turime sniego, kartkartėmis paspaudžia šaltukas, o jei dar viena kita snaigė iškrenta ir šaltis tik maloniai parausvina skruostus – tikra palaima. Taigi renginių organizatoriai tikrai padės suorganizuoti šventę bet kuriuo metų laiku ir esant bet kokiam orui, net ir žiemą. Taip, siūlome šalčiausiu metu laiku taip pat švęsti ir tai daryti ne šiltai įsikūrus kaimo sodyboje, kur galima linksmintis visus metus, o didžiąją šventės laiko dalį praleisi lauke.

Tikrai niekas kitais taip geriau nenuteikia kaip grynas oras, kolegų klegesiai ir laisvė, kai gali jaustis nesuvaržytai, nes įmonės renginys vyksta neuždaroje patalpoje. Purtote galvą ir netikite, kad galima smagiai laiką praleisti gamtoje žiemos metu? Tuomet štai Jums penkios renginių organizatorių idėjos vakarėliui, kurį galite surengti kartais nuo pat lapkričio pradžios ir galbūt net iki balandžio.

Kalėdinė miško žvėrių pasaka

Kalėdos – neišvengiama šventė kiekvienoje įmonėje. Tad tegul būsima svarbiausia metų šventė persikelia į lauką, kur kiekvienas darbuotojas gali įkūnyti tam tikrą gyvūną. Tuomet visi kartu išsikepkite gardumynų ant laužo (jie tikrai visai kitokio skonio nei kepant vasarą). O pramogas, ką veikti lauke, mielai suorganizuos savo darbą išmanantys specialistai.

Poledinės žūklės varžybos

Jeigu manote, kad žvejoti galima tik vasarą – klystate. Pamėginkite sukviesti kolegas poledinei žūklei. Tik apsirenkite kuo šilčiau ir storiau, nepamirškite kiekvieną dalyvį aprūpinti karšta arbata ir išvirkite netoliese sriubos ant laužo. Kas pirmas sugaus žuvį – laukia solidi premija, ar kitas prizas.

Slidinėjimas, čiuožimas, rogutės ir snieglentės

Tai – nuostabios žiemos sporto idėjos, kuriomis galite pasinaudoti su būriu kolegų. Kartu leistis nuo kalno su rogutėmis arba slidinėti miškuose, nuo kalniukų, o gal netoliese esančiose tikrose slidinėjimo trasose bus žymiai smagiau. Bendros pramogos ir veikla suartina kolegas, todėl nepatingėkite kartu išvykti pramogauti.

Kubilas ir pirtis

Tai – tikras malonumas ir kūnui ir sielai. Pasinerkite su kolegomis ir kubilą, pripildytą karšto vandens ir mėgaukitės pokalbiais iki paryčių. Tokias pramogas žiemą siūlo renginių organizatoriai bei daugelis kaimo turizmų sodybų.

Orientacinės varžybos

Dažniausiai tokio tipo renginys yra organizuojamas vasarą, bet tikrai ne ką mažiau linksma ieškoti “lobio” ir žiemą. Orientacinių varžybų maršrutą galite susidėlioti patys arba Jums tai padaryti gali renginių organizatoriai.

Tai tikrai ne visos idėjos Jūsų būsimam vakarėliui, kuris gali (tikrai gali) vykti žiemos metu. Nepabijokite šaltuko ir nepagailėkite dienos su kolegomis, kurios metu dar labiau pažinsite vienas kitą ir smagiai praleisite laiką lauke.