Žymų Archyvai: slidinėjimas

Pasiruoškite slidinėjimo kelionėms fiziškai

slidinėjimo kelionės„Taip, slidinėjimas yra nuostabus. Ypač dabar, kai puikiai valdau slides. Tačiau pirmas kartas nebuvo jau toks malonus. Ypač todėl, kad ant slidžių užlipau be jokio fizinio pasiruošimo. Kelias dienas skaudėjo rankas, kojas, nugarą… Raumenis maudė, nebežinojau ką ir daryti. Slidinėjimo kelionės bus kur kas sėkmingesnės jei tinkamai joms pasiruošite“ – teigia slidininkė Renata.

Išties, Lietuvoje labai sparčiai plinta slidinėjimo kelionės, kurios ypač patinka tiems, kurie nuolatos dirba sėdimą darbą. Kai kurie teigia, kad užplūstantis adrenalinas padeda įkvėpti naujos gyvybės. Tačiau šio tipo atostogos reikalauja fizinio pasiruošimo. Žinoma, nesakome, kad ant slidžių gali stoti tik ilgus metus sportuojantis asmuo. Užtenka kelių savaičių, mėnesio ir būsite puikiai pasiruošęs. Fizinis pasirengimas labai svarbus, juolab, paprastas ir neintensyvus. Tad mažiau galvokite apie jį, o tiesiog imkite ir kasdien bent po 15 minučių skirkite sportui.

Tiesa, pradėkime nuo to, kad slidinėjimo kelionės reikalauja pasitikrinti sveikatą. Nueikite pas savo šeimos gydytoją. Paprasčiausiai bendrai apžiūrai. Kai žinosite, kad neturite jokių su sveikata susijusių problemų, galėsite kur kas ramiau keliauti į pasirinktą kurortą.

Skaitykite toliau