Skardos lankstiniai prie stogo dangos

skardos lankstiniaiKiekvienam stogui yra reikalingi ir papildomi elementai- skardos gaminiai. Labai retas būna atvejis, kad namas būtų visiškai be skardos lankstinių. Nebent namo stogas yra iš molinių čerpių arba šiferio. Jei stogas iš molinių čerpių arba beasbestinio šiferio, galima montuoti vėjalentes ir kraigus iš tos pačios medžiagos: beasbestinio šiferio arba molinių čerpių. Bet net ir tokiu atveju reikalingi skardos gaminiai kamino apskardinimui, skardinei kamino kepurei, stogo latako skardinėms lietskardėms ar net langų išorinėms palangėms.

Kokius skardos lankstinius gaminti? Dažniausiai ateina pas mus užsakovai kartu su stogdengiais, mes iš karto padarome sąmatą ir užsakovas paleidžia užsakymą. Skardos gaminius pagaminame per kelias dienas, o jei reikia pasistengsime, kad būtų pagaminti ir per parą. Jei jums reikia skardos lankstinių greitai- gausite labai greitai.

Papasakosiu su kokiais iššūkiais susiduriame gamindami nestandartinius skardos gaminius. Mes skardos gaminius gaminame ne tik iš savo skardos, todėl tenka pamatyti įvairių gamintojų skardų. Teko susidurti su tokiomis skardomis, kurias net baisu kišti į lankstymo stakles, mažiausias prisilietimas- įbrėžimas. Todėl atkreipkite dėmesį iš ko ir ką pirkti.

Būna, kad užsakovai patiekia skardą iš statybų aikštelių, kur ji gulėjo smėlyje, tokia skarda pradeda braižytis tik pradėjus ją vynioti, nes smėlio grūdeliai sulenda į rulono vijas.

Visada rekomenduojame, kad skardos gaminius nubraižytų tas žmogus, kas montuos. Kiekvienas skardininkas turi savo „braižą“, todėl skardos gaminius braižome kartu su meistru arba jis nupaišo objekte. Atkreipkite dėmesį, kad parašiau žodį „nupaišo“, mes geri skardų lankstytojai supranta meistrų piešinius, kurie būna nupaišyti net ant kokios statybinės lentos.

Geriausia skardos gaminius ir lygią skardą pirkti iš tos pačios vietos, sutaupysite laiko, pinigų ir nervų. Jei vienas paskaičiavo kiek reikia lygios skardos, o kitas paskaičiavo kokių reikės lankstinių, greičiausiai bus nesusipratimas, skardos arba liks arba pritrūks. Nestandartiniai skardos gaminiai visada reikalauja daug dėmesio ir kruopštumo.

Svarbu, kad skardų lankstytojai galėtų pagaminti 3m ilgio skardos lankstinius, kad Jūsų stogo ar namo apskardinimas atrodytų estetiškai, nes bus labai mažai gaminių sujungimų. Jei Jums stogdengys pasakys, kad gali pats pagaminti skardos gaminius, paklauskite ar jis turi specialias reples užlankstyti skardinių palangių ir parapetų galus?

Mūsų įmonė turi ne tik išilginio skardos lankstymo stakles 3m, bet ir segmentines, kurių dėka galime pagaminti bet kokią skardinę alkūnę, tvoros stulpelio kepurėlę ar kitą nestandartinį gaminį. Jums telieka tik nupaišyti.

Jei reikės mes galime atvykti pas Jūs ir nubraižyti visus skardos lankstinius. Aišku geriausia, kai šalia yra meistras, kad ir jis pasakytų savo pageidavimus.