Šiuolaikinė odontologijos klinika sugrąžina gražią šypseną

burnos higienaBurnos higiena – svarbi geram viso organizmo funkcionavimui. Graži, sveika šypsena ne tik puošia, tačiau ir padeda išlikti sveikiems, apsaugo nuo kitų odontologinių problemų sukeltų negalavimų. Jei anksčiau odontologijos klinika buvo lankoma su baime, dabar, pažangiausių technologijų dėka, joje atliekama daugybė procedūrų yra greitos ir neskausmingos, be to, pasižymi labai aukšta kokybe, o kai kurios odontologijos klinikos net gi suteikia garantiją savo atliktoms paslaugoms.

Lankytis pas gydytoją odontologą patartina ne rečiau, kaip kas metus. Geriausia – kas pusę metų. Žinoma, svarbi ir kasdienė burnos priežiūra: taisyklingas dantų valymas, siūlo, burnos skalavimo skysčio naudojimas. Tačiau, net ir kasdien rūpinantis burnos higiena, neapsieinama be profesionalios pagalbos. Kiekviena odontologijos klinika teikia burnos higienos paslaugas, kurios metu nuo dantų pašalinami akmenys ir kiti susikaupę nešvarumai, gydomos dantenos. Dantys nupoliruojami ir tik tada gali būti balinami ar gydomi.

Dantų balinimo procedūrų yra įvairių: jie balinami odontologijos kabinete specialiomis medžiagomis, taip pat yra galimybė įsigyti kapas su balinančia priemone ir šią procedūrą, sekant gydytojo odontologo rekomendacijomis, atlikti namuose. Nerekomenduojama pirkti neaiškios kilmės balinančių priemonių. Geriausia jas įsigyto odontologijos klinikoje. Beje, balinti galima tik sveikus dantis, todėl apsilankymas odontologijos klinikoje tampa neišvengiamas.

Dantų gydymas, jų plombavimas atliekamas greitai ir neskausmingai. Plombavimui skirtos medžiagos spalva idealiai atitinka dantų spalvą, todėl ir estetinis plombavimas atrodo nepriekaištingai, net ir šviečiant ryškiai šviesai. Plombavimo medžiaga gerai sukimba su danties paviršiumi, todėl nesukelia nemalonių pojūčių ir neiškrenta daugelį metų.

Ortodontinis gydymas padeda, jei dantys išaugę netaisyklingai. Breketų sistemos leidžia džiaugtis gražiais ir lygiais dantimis. Tiesa, ši procedūra kiek skausminga, nes breketų sistema dėvima nuo pusės iki kelerių metų. Norint dantis išlyginti, kas kiek laiko breketai suveržiami ir dantys pamažu keičia savo vietą, kol tampa lygūs.

Dantų implantacija pasitarnauja netekus danties. Tai gan sudėtinga operacija, reikalaujanti paruošiamųjų darbų, tačiau atlikus ją, pacientas ir vėl gali džiaugtis nepriekaištinga šypsena.

Odontologijos klinika taip pat rūpinasi ir tuo, kad sąkandis būtų taisyklingas, netrukdytų kramtyti. Esant reikalui, atliekamos ir operacijos.

Šiuolaikinės technikos ir profesionalių gydytojų odontologų dėka, bet kokią šypseną galima paversti sveika, balta ir spindinčia.