Dažytos dailylentės papuoš jūsų namų išorę

dazytos daililentėsKokybiškos lauko dailylentės gali padėti jums sukurti visiškai kitokį, prabangų namų įvaizdį naudojant ne didelį medienos kiekį ir neįdedant daug pastangų. Pastaruoju metu dailylentės labai išpopuliarėjo, kadangi dauguma jų yra ilgaamžės, o atrodo tikrai puikiai. Dažniausiai, profesionalai rekomenduoja naudoti dailylentes iš eglės, kadangi jos mažiausiai deformuojasi, nes nesugeria į save daug drėgmės. Atsparumas yra labai svarbus dailylenčių bruožas, tačiau labai svarbu ir estetika. Jeigu norite sukurti išskirtinį savo namų išorinį dizainą, tuomet galite pasirinkti tiesiog bet kurią spalvą pagal RAL sistemą ir susisiekti su profesionalais, kurie užsiima dailylenčių dažymu – kiekviena dailylentė gali būti nudažyta pagal jūsų poreikius ir pritaikyta konkrečiam namo projektui.

Modernus dailylenčių dažymas atveria naujas galimybes

Dabar dailylenčių dažymas yra daromas nauju būdu – viena automatizuota linija yra dažomos kelios dailylentės taip, kad kiekviena iš jų turėtų po lygiai dažų ir jokių įdubimų arba nutekėjimų. Tokiu būdu yra apsaugoma nuo bet kokio dailylentės defekto. Viena linija dažytos dailylentės atrodo kur kas geriau, kadangi minimaliai sumažėja rizika, kad gali atsirasti nepageidaujamų spalvų, taip pat dėl tolygaus dažų padėjimo lenta tampa gerokai patvaresnė.

Jūs galėsite pasirinkti trijų sluoksnių dažymą arba keturių – tai jau priklauso nuo konkretaus sumanymo ir jūsų namo projekto. Jeigu pasirinksite trijų sluoksnių dažymą, tuomet medžio struktūra bus matoma – jeigu mėgstate natūraliai atrodantį interjerą, tuomet jums tai tikrai patiks, tačiau jeigu turite šiek tiek kitokį sumanymą, tuomet pasidomėkite keturių sluoksnių dažymo technologija.

Pramoninis dailylenčių dažymas užtrunka tikrai neilgai, todėl galima sakyti, kad užsisakydami tokiu būdu dažytas dailylentes, sutaupysite nemažai pinigų. Dėl to, kad nereikia daug medžiagos ir laiko sąnaudų, nereikės ir daug mokėti. Ekspertai taip pat neseniai nustatė, kad pramoniniu būdu dažytos dailylentės yra kur kas atsparesnės gamtos stichijoms, tad jeigu gyvenate tokioje vietoje, kur oras dažnai keičiasi ir kartais gali būti neprognozuojamas, jums tai turėtų būti labai aktualu. Vadinasi, jeigu ieškote ilgalaikio sprendimo, pramoniniu būdu dažytos dailylentės turėtų būti patraukliausias variantas.

Be abejo, dažytos dailylentės bus paruoštos specialiame ceche – greitai ir kokybiškai. Dabar savo norimos spalvos dažytas dailylentes galėsite užsisakyti tiesiog internetu arba paskambinę, o kai tai padarysite, galėsite ramiai atsipūsti, kadangi profesionalūs medienos ekspertai patys pristatys jūsų užsisakytus medienos gaminius tiesiai į namus visoje Lietuvoje.