Biuro baldai tiesiogiai veikia darbo rezultatus

Įsirenginėdami namus, labai daug dėmesio skiriame jų interjerui, spalvoms bei baldams. Norime susikurti jaukumo oazę, į kurią būtų malonu grįžti kiekvieną vakarą. Tai kodėl turėtų kitaip, kai kalba pasisuka apie biuro interjerą? Žinoma, darbinė ir oficiali aplinka turėtų būti išlaikyta, bet jaukus biuras, į kurį norisi užeiti, gali padidinti darbuotojų motyvaciją ir daryti įtaką geresniems darbo rezultatams. Jungtinėse Amerikos Valstijose buvo atliktas tyrimas, kuris atskleidė, kad biuro baldai tiesiogiai daro įtaką darbuotojų darbo kokybei. Renkantis biuro baldus reikia atkreipti dėmesį į tris kriterijus – patogumą, kokybę ir praktiškumą.

Vienas svarbiausių ofiso baldų – biuro kėdės. Darbuotojai ant jų praleidžia 9 darbo valandas, o kartais ir daugiau. Nepatogi kėdė gali sukelti nugaros, pečių skausmus, pakenkti regai, jei darbuotojas į kompiuterio ekraną žiūri iš apačios arba iš viršaus. Todėl svarbu, kad biuro kėdės aukštis ir atlošo pozicija būtų reguliuojama. Taip darbuotojas pagal savo ūgį galės pasirinkti jam patogiausią sėdėjimo poziciją. Geriausia rinktis natūralios odos ar „kvėpuojančio“ audinio kėdes, kurios leistų žmogaus odai kvėpuoti ir nekauptų drėgmės.

Optimaliausi vidutinio dydžio biuro stalai. Jie neužima labai daug vietos, tačiau darbuotojas turi pakankamai erdvės patogiai darbuotis, susidėti reikalingus dokumentus po ranka. Vadovai neturėtų apriboti savo darbuotojų asmeninių poreikių ant stalo pasistatyti mielą smulkmeną, nuotraukos rėmelį ar motyvacinį paveiksliuką. Tiesa, norint išvengti netvarkos ant stalo, geriausia iš anksto nusistatyti taisykles, kurių visi turi paisyti, pavyzdžiui, nekaupti kavos puodelių ant biuro stalo, laikyti tik dažnai naudojamus dokumentus ir pan.

Visgi, ofisuose sunku išvengti „popierizmo“, tačiau jį visada galima paslėpti. Biuro spintos tam puikiai tiks. geriausias sprendimas – biuro baldai pagal užsakymą. Šiandien baldininkai gali pagaminti nestandartinius ir sudėtingos konstrukcijos baldus. Todėl galite užsisakyti biuro spintą ir su lentynomis, ir su stalčiais. Jei manote, kad spinta labai užgriozdins kabinetą, o darbuotojas neturi, kur susidėti dokumentų ir kitų kanceliarijos priemonių, rinkitės komodą, tačiau kiekvienas biuro darbuotojas turi turėti bent vieną asmeninį stalčių, kuriame galėtų laikyti savo daiktus.

Atrodo, kad tai tik smulkmenos, bet biuro baldai bei interjeras išties daro įtaką darbo rezultatams. Beje, rinkitės tik aukštos kokybės baldus, jie jums tarnaus ne tik gerokai ilgiau, bet ir ne taip greitai praras savo prekinę išvaizdą.